Hogyan öltözteted díszbe a szívedet Advent idején? Ez az az időminőség, amikor a KAPU megnyílik számunkra, a belépés lehetősége egy MAGASABB MINŐSÉGE, egy megszentelt térbe és időbe. Szent tér ez, amikor időt szentelsz a dolgoknak, és nem csak elfut veled az idő. Akkor tudunk belépni ebbe a magasabb minőségbe, ha felkészítjük magunkat rá. Időt szentelünk nap mint nap annak, hogy Díszbe öltöztessük a Szívünket addigra, amikor újra megszületik a Fény.
Szeretettel Köszöntelek!
Ebben az évben Adventi Kávézásra hívlak! Főzz magadnak egy forró, illatos kávét és ülj ide mellém! De legfőképpen Önmagad mellé ülj le, a Lelked mellé, és beszélgess vele egy kávényi időre legalább.
Ez a nyolcadik év, hogy advent idején készítem minden napra a belső erő gyakorlatokat, meditációkat, mozgásos gyakorlatokat. Ezek segítenek a lelkünket díszbe öltöztetni, erőt meríteni, mire kint megszületik a Fény a téli napfordulón. Valami újra vágytam idén ezekkel a rövid kis videókkal, de a cél hasonló.
A Mai üzenet:
Ugye nem is olyan nehéz ezt beiktatni, hiszen egy kávéra vagy teára szakítasz időt remélem! Évekkel ezelőtt rájöttem, hogy nekem a kávézás a társas kapcsolatokat jelenti és az inspirációt. Ekkor készítek jegyzeteket, ötleteket. De erről még később írni fogok.
Továbbra is javaslom, hogy gyújts meg egy szál gyertyát mielőtt elindítod a beszélgetést a lelkeddel, és elolvasod a napi ráhangoló üzeneteimet.
Szívesen olvasom a megosztásaitokat emailen, arról Hogyan öltöztetitek díszbe a szíveteket?
És azért idén sem maradhat el a táncmeditáció, a mozdulat ereje. Ehhez egy kis segítség ezzel a gyönyörű zenével:
Ha kedvet érzel, megosztani velem a felmerülő gondolataidat, ne habozz elküldeni nekem őket az info@noiteremtoero.hu címre.
Élj a Női Teremtőerőddel!
Kívánom, hogy a Belső Napod felragyogjon!
Boglárka
- Adventi Kávézó a Női Teremtőerődhöz – Tölts időt a lelkeddel Adventi idején! -🌹 Mersz-e csipkebogyó lenni?
- Adventi Kávézó a Női Teremtőerődhöz – Tölts időt a lelkeddel Adventi idején! 🌹 Téli depresszió másként
Categories: adventi kávézó, Adventi Kalendárium, Belső erőforrásaink
Vélemény, hozzászólás?
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.